Renginių vedėjas Artūras

Renginių vedėjas Artūras

Jis – perspektyvus renginių vedėjas, būtent šioje srityje dirbantis 8 metus. Savo karjerą pradėjo vesdamas Druskininkų kurorto atidarymo šventes ir tapo tradiciniu šios miesto šventės, transliuojamos per LRT vedėju ir organizatoriumi. Artūras vedė ir organizavo renginius Kauno restorane-klube Combo.

Jo veržlumas ir patirtis scenoje leidžia jam įtikti bet kokiai publikai - tiek vyresniems, tiek jaunesniems, ir vyrams, ir moterims. Artūras yra ir teatro „Niša“ aktorius, todėl jis gali tapti bet kokiu personažu, jis yra paruošęs atskiras programėles vaikams (klounas, Pjero, Buratinas, Svajonių Storulis),

Ištisus metus Artūras veda vestuves, gimtadienius, įmonių vakarėlius, o Kalėdiniu laikotarpiu Artūras dirba ir kaip Kalėdų Senelis su žaisminga programėle vaikams ir suaugusiems.

Artūras visada pralinksmins, nustebins ir padarys Jūsų vakarėlį ar šventę nepamirštamu!

Keletas paskutiniųjų Artūro užsakovų: „Trukmė“, „Kauno baldai“, „Metstata“, „Komparsa“, „Vitaresta“, „Malonė“, „Dožas“, Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinė sąjunga, „Carlsen Baltic“, „Grūto parkas“, Druskininkų miškų urėdija,  viešbutis „Violeta“, viešbutis „Druskininkai“, laisvalaikio klubas „Sūkurys“.

Atgal Užsakyti dabar