SNIEGO motociklų nuoma šventėms

SNIEGO motociklų nuoma šventėms

Sniego motociklai žiemą - dar geriau nei keturračiai motociklai vasarą!

Žiemą mes daugiausiai laiko praleidžiame uždarose patalpose. Darbas - namai, prekybos centrai ir kiti uždari pastatai. O sveikam kūnui, šviežiai sielai reikalingas grynas oras. Net ir žiemą!

Žygis per pusnynus sniego motociklais yra ekstremali ir itin įdomi pramoga, o ypač specialiose trasose: mūsų pateikti keliai veda užpustytais laukais, užšalusiais ežerais, snieguotais miškų takeliais. Įtraukėme ir istorinius piliakalnius bei kitas įdomesnes vietas.
Sniego motociklų žygio užtvirtinimui - vainikavimui galime dovanoti užtektinai malkų ir suteikti reikiamą įrangą žiemos barbekiu.

Žiemos metu inovatoriškos įmonės vis dažniau renkasi mūsų organizuojamą specialiai komandos formavimo renginiui pritaikytą programą su sniego motociklais.

Jeigu Jūs žinote jaukesnių kelių per pusnis ar turite numatytą konkrečią vietą įmonės šventei - sniego motociklus Jums pristatysime į bent kurią Lietuvos vietą.

Be jokių abejonių tai - viena iš smagiausių aktyvaus laisvalaikio pramogų žiemos metu. Pusnys, galingi sniego motociklai, gamta ir grynas oras suteikia labai daug gerų ir sveikų emocijų.

Atgal Užsakyti dabar